Nawałka nie trafi do Jagiellonii. Ani Latal, Stolarczyk i Brosz…

Adam Nawałka nowym trenerem Jagiellonii? Wczoraj pojawiły się takie pogłoski, aczkolwiek już zostały zdementowane przez prezesa klubu. Ireneusza Mamrota nie zastąpią również Maciej Stolarczyk, Marcin Brosz oraz Radoslav Latal.

Zwolnienie Ireneusza Mamrota wywołało lawinę pogłosek na temat nazwiska nowego trenera Jagiellonii. Mówiło się o Macieju Stolarczyku, Radoslavie Latalu, Marcinie Broszu czy Peterze Hyballi. Jednym z ostatnich nazwisk, które pojawiły się w kontekście szkoleniowca Jagiellonii jest Adam Nawałka. Jak informowały “SportoweFakty”, były selekcjoner reprezentacji Polski odrzucił propozycję klubu.

Tym doniesieniom zaprzeczył prezes Jagiellonii, Cezary Kulesza. – Czytam, że Nawałka do nas nie przyjdzie, bo odmówił. Albo że jest za drogi. Kto to napisał? Ja nie wiem, co ci ludzie muszą jeść na śniadanie, żeby takie historie z samego rana wymyślać. W ogóle nie było tematu zatrudnienia Nawałki. Nie składałem takiej propozycji. Spekulacje na ten temat nie mają w sobie grama prawdy. – wyznał w rozmowie z Interią prezes klubu. Cezary Kulesza zaprzeczył również, że rozmawiał z Radoslavem Latalem oraz Marcinem Broszem.

Co więcej, wiceprezes klubu Agnieszka Syczewska w rozmowie dla “Sport.pl” potwierdziła brak zainteresowania powyższymi trenerami oraz Maciejem Stolarczykiem.

Tym samym wciąż nie wiadomo, kto będzie następcą Ireneusza Mamrota. Do końca roku obowiązki pierwszego szkoleniowca będzie pełnił dotychczasowy asystent, Rafał Grzyb.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO