Kalendarz adwentowy bukmacherów (11 grudnia)
11.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na jedenasty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Bukmacher LV BET zwróci Ci środki za zarwaną noc z NBA! Co należy zrobić? Wystarczy postawić kupon za minimum 10 PLN na ofertę najlepszej ligi koszykówki na świecie. Wystarczy zawrzeć zakład pomiędzy 21:00 11 grudnia a godziną 6:00 dnia następnego.

Jeśli Twój kupon kombi okaże się wygrany, wówczas LV BET przekaże 20 PLN w bonusie! Otrzymane środki należy wówczas obrócić trzykrotnie w przeciągu 30 dni, a kurs ogólny musi wynosić minimum 1.75.

Ewinner

Po raz kolejny Ewinner oferuje w ramach kalendarza adwentowego nagrody rzeczowe, a są nimi:

  • piłka
  • torba sportowa
  • worek sportowy

Co należy zrobić, aby zgarnąć te nagrody? Zajrzeć na konto Twitterowe Ewinner i wytypować dokładny wynik jednego z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Freebet za bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu z Tottenham? Takie rzeczy w TOTALbet! Jeśli postawicie zakład, że Lewy strzeli gola w meczu z Londyńczykami, to możecie otrzymać freebet na 10 lub 20 PLN w zależności od postawionej stawki i liczby goli polskiego napastnika. Zakłady w tej promocji mogą być postawione za stawkę 50 lub 100 PLN.

Otrzymany freebet można wykorzystać w przeciągu siedmiu dni, a minimalny kurs AKO musi wynosić minimum 2.00. Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO