New York Jets – Baltimore Ravens. Zapowiedź, typy, kursy
10.12.2019
Ostatnia aktualizacja 13 grudnia, 2019 o 18:20

Tym razem Thursday Night Football nie przynosi nam meczu pomiędzy rywalami z dywizji. W nocy z czwartku na piątek będziemy świadkami starcia New York Jets z Baltimore Ravens. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

New York Jets – Baltimore Ravens zapowiedź (piątek. 2:20)

Baltimore Ravens w ostatniej kolejce przeszli kolejny test. Kruki pokonały wynikiem 24-17 drużynę Buffalo Bills. Bills mimo świetnej defensywy nie byli w stanie powstrzymać Lamara Jacksona, który znowu pokazał się z rewelacyjnej strony. Jackson tego dnia nie mógł podejmować tylu prób gry po ziemi co zwykle, drużyna z Buffalo mocno starała się wyłączyć ten element jego gry. Młodemu rozgrywającemu jednak to zupełnie nie przeszkadzało, Lamar zanotował 3 podania na touchdown przy jednym interception, prowadząc przy tym Ravens do kolejnej wygranej. Zwycięstwa m.in. nad 49ers, Patriots czy Seahawks sprawiły, że drużyna z Baltimore zajmuje obecnie 1 miejsce w konferencji AFC oraz jest zdecydowanym faworytem do występu w Super Bowl.

New York Jet ostatnio zebrali trochę zwycięstw i z bilansem 5-8 zajmują 3 miejsce w swojej dywizji. Niemniej na naganę zasługuje występ Jets przeciwko Bengals, drużyna z Noewgo Jorku poniosła porażkę z najgorszym zespołem NFL wynikiem 6-22! W ostatniej kolejce, w spotkaniu przeciwko Dolphins zespoł również nie zachwycił. Wygraną drużynie zapewnił w ostatnich sekundach kicker Sam Ficken, który z 44 jardów wykonał cenne kopnięcie, które dało Jets ostatecznie zwycięstwo wynikiem 22-21. Dolphins uznawani są za drugi najgorszy zespół całej ligi, wygrana jest wygraną, jednak nie napawa ona optymizmem przed starciem z Ravens. Ostatnio wiele się mówi o kolejnej już  w ostatnich latach rewolucji kadrowej, jaką zespół ma przejść w offseason. Szeregi Jets podobno mają opuścić safety Jamal Adams oraz running back Le’veon Bell, obaj zawodnicy są uznawani za dwie największe gwiazdy zespołu.

New York Jets – Baltimore Ravens kursy bukmacherów
Zdecydowanym faworytem tego meczu w oczach Betclic są Ravens, kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.09. Kurs na wygraną Jets wynosi z kolei aż 7.60.

New York Jets – Baltimore Ravens nasze typy
Kurs na wygraną Ravens jest zbyt niski, dlatego stawiamy w tym meczu na minimum 30 punktów gospodarzy(kurs 1.82). Do tego typujemy, że Lamar Jackson sam, własnymi nogami zdobędzie przyłożenie (kurs 1.91).

New York Jets – Baltimore Ravens/ Typ: punkty gospodarzy – over 29.5 @1.82
New York Jets – Baltimore Ravens/ Typ: zdobywca przyłożenia – Lamar Jackson @1.91

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO