Kalendarz adwentowy bukmacherów (14 grudnia)
14.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na czternasty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Drugi tydzień kalendarza adwentowego w LV BET kończymy z dodatkiem do wygranych, która wynosi aż 14 procent. Prezent od tego bukmachera dotyczy wygranych kuponów postawionych przez aplikację mobilną LV BET i dotyczy tylko meczów włoskiej Serie A oraz niemieckiej Bundesligi.

Zakłady można zawierać do 23:59, a w promocji biorą udział zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo. Warto wiedzieć, że skorzystanie z promocji jest możliwe tylko za środki z konta głównego, a nie bonusowego.

Ewinner

Ewinner także proponuje grę bez podatku, jednak jego warunki są nieco inne. Przede wszystkim podwyższone nagrody w ramach tej promocji będą obowiązywały jedynie na mecze PKO BP Ekstraklasy. Należy postawić minimum trzy spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce za minimalną kwotę 20 PLN i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.50. Zawieranie zakładów jest możliwe do godziny 15:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

TOTALbet szaleje i mocno chce zakończyć drugi tydzień kalendarza adwentowego. W puli nagród aż 15 tysięcy złotych, ale co trzeba zrobić, żeby je otrzymać?

Należy postawić kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami za dowolną stawkę i na jakiekolwiek zdarzenie z oferty przedmeczowej lub live, jednak kurs minimalny musi być równy lub wyższy niż 1.20.

Za obrócenie największej ilości kwoty gracze mogą otrzymać następujące nagrody:

  • Nagroda 1. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 5 000 zł.
  • Nagroda 2. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 3 000 zł.
  • Nagroda 3. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 2 000 zł.
  • Nagroda 4. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 1000 zł.
  • Nagrody za 5-6. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 500 zł.
  • Nagroda 7-10. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 250 zł.
  • Nagroda 11-15. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 200 zł.
  • Nagroda 16-20. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 100 zł.
  • Nagroda 21-30. w postaci doładowania salda głównego w wysokości 50 zł.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO