Kalendarz adwentowy bukmacherów (15 grudnia)
15.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na piętnasty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Dzisiaj w LV BET gracze mają okazję zagrać bezpieczny kupon, jeśli znajdzie się na nim co najmniej pięć zdarzeń. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, wówczas bukmacher zwróci stawkę w formie bonusu nawet do 100 PLN. Z kolei minimalna stawka wynosić będzie 20 PLN, a kurs minimalny musi wynosić 3.00.

Otrzymany zwrot nastąpi na konto bonusowe, a jego uwolnienie nastąpi po trzykrotnym obrocie.

Ewinner

Kolejny dzień kalendarza adwentowego i kolejna promocja od Ewinner. Tym razem bukmacher przygotował cashback 140 PLN. Aby móc go otrzymać należy wytypować zdarzenia dotyczące zawodów na skoczni w Klingenthal. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.30, zaś całego kuponu 2.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Jeśli 15 grudnia w TOTALbet postawisz kupon z minimum czterema zdarzeniami i kursem minimalnym każdego z nich 1.20, wówczas bukmacher przyzna Ci cashback połowy stawki do 200 PLN. Minimalna stawka do 50 PLN, a poniżej spotkania, które biorą udział w promocji:

  • 19. kolejki Ekstraklasy,
  • 17. kolejki Premier League,
  • 18. kolejki Ligue 1,
  • 15. kolejki Bundesligi,
  • 16. kolejki Serie A,
  • 17. kolejki La Liga.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO