Manchester United bacznie obserwuje 19-latka z Serie A!
15.12.2019

Cały czas “Czerwone Diabły” rozglądają się na rynku w celu wzmocnienia swojego zespołu o kolejnych zawodników. Według ostatnich doniesień mediów, drużyna z Old Trafford bacznie obserwuje poczynania piłkarza Atalanty. 19-letni Dejan Kulusevski jest na radarze wielokrotnego mistrza Anglii!

Kulusevski przed rozpoczęciem tego sezonu trafił na roczne wypożyczenie do Parmy. W niżej notowanym zespole Szwed ma szanse na znacznie większą liczbę minut. Od początku trwającej kampanii Serie A, 19-latek zagrał w szesnastu ligowych potyczkach, spędzając na murawie prawie 1400 minut.

Ofensywny zawodnik jest prawdziwym objawieniem rozgrywkach. Dejan strzelił już bowiem 4 gole oraz zaliczył 6 asyst w Serie A.  Pod względem zestawienia kanadyjskiego, żaden inny gracz Parmy nie może pochwalić się lepszym rezultatem.

Postawa młodego piłkarza wzbudziła zainteresowanie czołowych, europejskich zespołów. Jak informuje bowiem Nicolo Schira, Manchester United bacznie obserwuje występy zawodnika. Klub z Old Trafford po raz trzeci już w tym sezonie wysłał skaut, by zobaczyli Szweda w akcji. Kulusevski w starciu z Napoli strzelił gola.

Jak dodaje wspomniany dziennikarz, “Czerwone Diabły” są w stanie wyłożyć za Dejana 30 milionów euro.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO