Zaskakująca propozycja dla Zlatana. Szwed zagra u starych znajomych?
15.12.2019

Po zakończeniu kontraktu z LA Galaxy Zlatan Ibrahimović z pewnością nie może narzekać na brak ofert. Jedna z nich okazała się dość szokująca zważywszy na to, że nadeszła od klubu…na trzecim poziomie rozgrywek.

Szwed póki co jednak cieszy się wakacjami i do tej pory nie podjął decyzji w tej sprawie. Najprawdopodobniej 38-latek poczeka jeszcze jakiś czas, aby przeanalizować wszystkie opcje. Faworytem nadal pozostaje Milan, ale klub z Mediolanu powoli irytuje się ze względu na ttwające w nieskończoność negocjacje z napastnikiem.

Jeśli nie „Rossoneri”, to może Monza? Ekipa obecnie występująca w Serie C zarządzana przez Silvio Berlusconiego oraz Adriano Gallianiego (dawni zarządcy Milanu) złożyła mu propozycje, lecz póki co nie otrzymała odpowiedzi. – Po tym, jak Berlusconi zatrudnił mnie w klubie złożyłem ofertę do Mino Raioli. On zasugerował, żebym porozmawiał o tym bezpośrednio z Zlatanem. Powiedziałem mu, aby przyszedł do nas, doprowadził nas do Serie B w sześć miesięcy. Za dwa sezony chcemy zagrać w Serie A – stwierdził Galliani.

Taki ruch byłby oczywiście dość zaskakujący dla Zlatana, ale z pewnością kontrakt na dwa i pół roku mógłby przekonać go do tej decyzji. Monza obecnie prowadzi w swojej lidze i awans do Serie B wygląda bardzo prawdopodobnie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO