Kalendarz adwentowy bukmacherów (20 grudnia)
20.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na dwudziesty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Kolejny dzień grudnia i kolejny bonus w LV BET. Jeśli dokonasz depozytu na co najmniej 25 PLN i wybierzesz opcję “bonus do 200 PLN” będziesz mógł odebrać wspomniany bonus.

Jeśli wykonasz powyższe kroki otrzymasz bonus w wysokości dwóch procent depozytu, który będzie widniał z mnożnikiem x50. Na Twoim kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia z AKO minimum 2.50 oraz przelicznikiem pojedynczym każdego zdarzenia minimum 1.25.

Ewinner

Ostatni piątek kalendarza adwentowego w Ewinner to gra bez podatku na Ekstraklasę. Jeśli do 18:00 postawisz kupon za minimum 10 PLN z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30 lub wyższym, wówczas bukmacher weźmie podatek na siebie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Jeśli gracze postawią kupon za 40 PLN, a ten okaże się przegrany, wówczas TOTALbet zwróci Ci 100 procent na saldo bonusowe.

Warunki? Kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami z oferty na sporty wirtualne, które rozegrane zostaną od 20 do 29 grudnia za co najmniej 40 PLN. Zwrot przegranego kupon będzie przekazany na konto bonusowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO