Kalendarz adwentowy bukmacherów (21 grudnia)

21.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na 21. dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

W ostatnią sobotę kalendarza adwentowego LV BET proponuje swoim klientom powiększenie wygranych o 14 procent, ale tylko na ofertę ze skoków narciarskich. Proste? Oczywiście, że tak, ale warto pamiętać, że w promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe.

Ewinner

Ewinner proponuje na sobotę promocję, w której na kuponie gracza musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie na Puchar Świata w Engelbergu. Bukmacher przygotował cashback do 140 złotych, jednak kurs AKO musi wynosić 2.0, zaś kurs jednego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.30.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Bukmacher oferuje złotówkę za każdy niecelny strzał w Ekstraklasie podczas sobotniego grania. Co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze od TOTALbet? Wystarczy zagrać za 100 PLN zdarzenia z oferty przedmeczowej, a na kuponie znaleźć się muszą co najmniej cztery zdarzenia z kursem minimalnym 1.20 każdy, a jednym z nich musi być mecz z Ekstraklasy. Po wypełnieniu tych warunków gracz otrzyma freebet za każdy niecelny strzał podczas trzech sobotnich meczów Ekstraklasy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK