Kalendarz adwentowy bukmacherów (22 grudnia)

22.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na 22. dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Bukmacher LV BET na ostatnią niedzielę adwentu proponuje dodatkowe wygrane, które uzależnione są od liczby zdarzeń na kuponie. Tym samym stawiając kupon za 10 PLN przy minimalnym kursie całkowitym 3.00 możemy otrzymać:

  • 7,5% więcej, jeśli na kuponie znajdą się cztery zdarzenia
  • 10% więcej, jeśli na kuponie znajdzie się pięć zdarzeń
  • 15% więcej, jeśli na kuponie znajdzie się sześć zdarzeń
  • 20% więcej, jeśli na kuponie znajdzie się siedem zdarzeń
  • 25% więcej, jeśli na kuponie znajdzie się osiem lub więcej zdarzeń

Ewinner

W Ewinner klienci mogą otrzymać 50 procent w formie freebetu do wysokości 25 złotych, jeśli na ich kuponie single znajdzie się zdarzenie przedmeczowe spotkania Tottenham – Chelsea po kursie minimalnym 2.00 i stawce min. 20 PLN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

TOTALbet oferuje swoim graczom freebet uzależniony od miejsca Piotra Żyły w konkursie w Engelbergu. Lokata, na której uplasuje się nasz rodak będzie odpowiadał za wysokość otrzymanego freebetu u bukmachera np. 10. miejsce = 10 PLN, 32. miejsce = 32 PLN.

Aby mieć możliwość otrzymania freebetu należy postawić kupon z jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej na Puchar Świata w skokach narciarskich za kwotę 50 PLN. Na kuponie muszą się znaleźć minimum cztery zdarzenia każde po kursie 1.20 lub wyższym.

Jeśli Żyła nie zakwalifikuje się do 1. serii, wówczas gracze otrzymają gwarantowany freebet w wysokości 5 PLN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet