Niezadowolony piłkarz opuści Milan? Może trafić do PSG!

23.12.2019

Po zmianie trenera, postawa Milanu nadal pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo, zespół zanotował kompromitującą porażkę z Atalantą 0-5. Żeby tego było mało, niektórzy zawodnicy zaczynają wykazywać niezadowolenie. Jednym z nich jest Lucas Paqueta. Brazylijczyk szybko może zakończyć swoją przygodę z mediolańską ekipą.

22-latek przebojem wtargnął na włoskie boiska. Pomocnik w swoich pierwszych meczach dla Milanu dodał drużynie sporo świeżości i jakości. Z biegiem czasu, piłkarz zaczął dostosowywać się do poziomu swoich partnerów z boiska.

Obecnie, Brazylijczyk nie odgrywa kluczowej roli w zespole. Paqueta nieregularnie pojawia się w wyjściowym składzie klubu z Mediolanu. Jeśli wierzyć mediom, zawodnik wykazuje niezadowolenia swoją aktualną sytuacją. Co więcej, Lucas zaczyna poważnie zastanawiać się nad zmianą otoczenia.

Całą sytuację może wykorzystać PSG. Jak informuje Fabrizio Romano, klub ze stolicy Francji rozpoczął już wstępne rozmowy na temat ewentualnego transferu. Cała transakcja powinna opiewać na kwotę 30 do 35 milionów euro.