Freebet 20+20 za rejestrację w TOTALbet

02.01.2020

Legalny bukmacher TOTALbet uruchomił nową promocję powitalną. Od 1 stycznia klienci, którzy zarejestrują i zweryfikują konto, otrzymają Freebet 20 zł, oraz możliwość odebrania czterech freebetów po 5 zł. W połączeniu z najwyższym na rynku Bonusem 5000 zł od pierwszej wpłaty daje to niezwykle atrakcyjną ofertę powitalną!

Freebet 20+20 nawiązuje do Nowego Roku, ale promocja nie została ograniczona czasowo i będzie obowiązywała do odwołania.

Zasady Freebet 20+20:

* Nowy klient po pełnej rejestracji konta i weryfikacji danych otrzyma darmowy zakład o wartości 20 zł.

* Dodatkowo jeśli w procesie rejestracji gracz zaznaczył zgody marketingowe, otrzyma Freebet 5 zł.

Pierwszy depozyt (minimum 10 zł) aktywuje kolejny Freebet 5 zł.

Pierwszy zakład z salda głównego (min. 5 zł) – Freebet 5 zł.

Pierwszy zakład na Sporty Wirtualne (min 5 zł) – Freebet 5 zł.

Razem to pięć darmowych zakładów o łącznej wartości 40 zł!

 

Nie masz jeszcze konta na TOTALbet? Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO! Kliknij TUTAJ.

 

Freebety można postawić na dowolne zakłady SOLO lub AKO (z wyjątkiem Sportów Wirtualnych i zakładów systemowych) z warunkiem minimalnego kursu łącznego 2.00. Warto dodać, że wygrane pochodzące z freebetów nie podlegają dalszym warunkom obrotu. Środki trafiają na saldo główne i można przeznaczyć je na dalszą grę, lub wypłacić.

Z promocji Freebet 20+20, Bonus 5000 zł oraz z najwyższych kursów można skorzystać na stronie TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.