Zawodnik Lechii Gdańsk zimą trafi do zespołu mistrza Szkocji?

Karol Fila już zimą może opuścić Lechię? Jak informuje Janekx89, młodzieżowy reprezentant Polski znalazł się na celowniku Celtiku.

Mistrz Szkocji bacznie obserwuje polski rynek. Podczas letniego okna transferowego, było głośno o zainteresowaniu Celtiku Robertem Gumnym. Prawy obrońca Lecha Poznań w grudniu doznał jednak kontuzji kolana, został poddany zabiegowi i prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu.

Jak informuje Janekx89, Celtic obecnie zabiega o transfer definitywny innego bocznego defensora z PKO Ekstraklasy. Na celowniku klubu znalazł się 21-letni zawodnik Lechii Gdańsk, Karol Fila.

Młodzieżowy reprezentant Polski jest podstawowym zawodnikiem Lechii w obecnym sezonie. Fila wystąpił w osiemnastu z dwudziestu meczów gdańszczan w ekstraklasie i zaliczył w nich dwie asysty.

Należy zwrócić uwagę na to, że Lechia w ostatnim czasie zmaga się z problemami finansowymi. Jeszcze nie wiadomo, ile Celtic byłby w stanie zapłacić za Karola Filę. Jedno jest pewne – pieniądze ze sprzedaży zawodnika mogą w chwili obecnej pomóc klubowi.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO