Piąte wzmocnienie Rakowa. David Tijanić rok temu był łączony z innym polskim klubem

To już piąte wzmocnienie Rakowa w zimowym oknie transferowym. Nowym zawodnikiem klubu zostanie David Tijanić. Słoweniec przez ostatnie 2,5 roku reprezentował barwy klubu Triglav Kranj.

Raków nie zwalnia tempa na rynku transferowym. Częstochowianie zakontraktowali zimą już czterech zawodników: Daniela Mikołajewskiego, Frana Tudora, Marko Poletanovicia oraz Vladislavsa Gutkovskisa (od lata). Tym samym David Tijanić jest piątym wzmocnieniem klubu podczas tego okienka.

Słoweniec występuje na pozycji środkowego pomocnika i będzie alternatywą dla Petra Schwarza i Igora Sapały. Przez ostatnie dwa i pół roku występował w klubie słoweńskiej ekstraklasy, Triglavie Kranj. W obecnym sezonie był podstawowym zawodnikiem klubu. Wystąpił w 20 meczach, w których zaliczył pięć trafień i dwie asysty.

David Tijanić był łączony z ekstraklasą już wcześniej. Rok temu mówiło się o tym, że pomocnikiem interesuje się Wisła Kraków. Do transferu ostatecznie jednak nie doszło.

W tej chwili nieznana jest cena transakcji. Nie powinna być zawyżona, gdyż umowa 22-latka z Triglavem wygasa z końcem sezonu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO