ŁKS wzmacnia obronę. Tadej Vidmajer nowym piłkarzem klubu

Transferowa ofensywa ŁKS-u Łódź nadal trwa. Po zakontraktowaniu Macieja Dąbrowskiego, Jakuba Wróbla oraz Samuela Corrala, do zespołu dołączył Tadej Vidmajer.

Słoweniec jest wychowankiem klubu NK Celje, w którym grał do tej pory. W żółto-niebieskich barwach wystąpił w 206 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich trzy bramki oraz zaliczył jedenaście asyst. Mógł zapaść w pamięci fanom Śląska Wrocław, gdyż cztery lata temu lewy obrońca wystąpił w meczu eliminacji Ligi Europy przeciwko drużynie z Dolnego Śląska.

W obecnych rozgrywkach Tadej Vidmajer był podstawowym zawodnikiem NK Celje. Wystąpił w szesnastu meczach, w których zanotował dwie bramki i asystę. Warto jednak dodać, że zawodnik jest podatny na indywidualne kary – w tym sezonie otrzymał już dwie czerwone kartki. Jego zespół zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze, tracąc osiem punktów do lidera.

Na lewej obronie ŁKS-u występowali w tym sezonie głównie Adrian Klimczak i Kamil Rozmus. Niewątpliwie Vidmajer wzmocni konkurencję w zespole. Zawodnik podpisał 2,5-letni kontrakt z klubem. W sobotę Słoweniec poleci z drużyną na obóz przygotowawczy do Turcji.

Tadej Vidmajer to czwarte wzmocnienie beniaminka PKO Ekstraklasy tej zimy. Wcześniej do klubu dołączyli Maciej Dąbrowski, Jakub Wróbel i Samuel Corral. Ponadto, ŁKS dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu sześciu zawodników. Wśród nich są: Rafał Kujawa, Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Dampc, Wojciech Łuczak, Kamil Juraszek i Jewhen Radionow.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO