Legia zaakceptowała ofertę za Niezgodę. Pozostały już tylko testy medyczne

Jak informuje Janekx89, Legia zaakceptowała propozycję Portland Timbers za Jarosława Niezgodę. Napastnik musi już tylko przejść testy medyczne w nowym klubie, by dokończyć formalności.

Jarosław Niezgoda w rundzie jesiennej spisywał się znakomicie. W osiemnastu ligowych występów zdobył czternaście bramek, dzięki czemu jest liderem strzelców PKO Ekstraklasy. Dzięki dobrym występom w Legii, napastnik znalazł się na celowniku zagranicznych klubów. Początkowo dużo mówiło się o zainteresowaniu ze strony Dynama Moskwa. Ostatecznie jednak 24-latek trafi do Portland Timbers.

Transfer o którym się mówi najgłośniej w PKO Ekstraklasie, jest już na ostatniej prostej realizacji. Według informacji użytkownika Janekx89, Legia  już zaakceptowała ofertę klubu MLS. “Wojskowi” zarobią na sprzedaży Jarosława Niezgody pięć milionów dolarów. Wiadomo też, że napastnik podpisze z nowym klubem 4-letni kontrakt.

Portland Timbers to mistrz Stanów Zjednoczonych z 2015 roku. Poprzedni sezon drużyna zakończyła na pierwszej rundzie play-offów, przegrywając z Realem Salt Lake City. Jarosław Niezgoda będzie czwartym zimowym transferem klubu z Oregonu. Wcześniej zespół “Drwali” zasilili Dario Zuparić, Aaron Molloy i Yimmi Chara.

Fot. YouTube

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO