Artur Sobiech trafi do tureckiego Fatih Karagumruk?

Ani Polska, ani Niemcy. Jak poinformowały tureckie media, Artur Sobiech zimą trafi do tamtejszej drugiej klasy rozgrywkowej. Według informacji, w poniedziałek zawodnik negocjował umowę z klubem.

O odejściu Artura Sobiecha z Lechii Gdańsk jest głośno od miesiąca. Co więcej, klub poinformował niedawno, że zawodnik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. Mówiło się o tym, że napastnik może trafić do klubu z PKO Ekstraklasy bądź 2. albo 3. Bundesligi.

Obecnie wiele wskazuje na to, że Artur Sobiech wybierze inny kierunek. Jak poinformowały tureckie media, napastnik może niedługo zostać piłkarzem Fatih Karagümrük SK. To beniaminek drugiej klasy rozgrywkowej Turcji. Klub zajmuje obecnie 11. miejsce w lidze. W zespole występują m.in. były reprezentant Szwajcarii, Innocent Emeghara oraz uważany niegdyś za spory talent Słowak Erik Sabo.

Według doniesień, w poniedziałek Artur Sobiech przebywał w tureckim Belek, gdzie negocjował z klubem warunki kontraktu. Wraz z nim w rozmowach uczestniczył jego agent, Tomasz Hajto.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO