Wisła Kraków nie zwalnia tempa. Kolejny transfer na skraju finalizacji!
16.01.2020

Wisła Kraków nie ma zamiaru zwalniać tempa. Po wczorajszym dniu i wypożyczeniu Mateusza Hołowni oraz Lubomira Tupty przyszedł czas na kolejne wzmocnienie. Tym razem nowym graczem „Białej Gwiazdy” zostanie Nikola Kuveljic.

22-letni pomocnik od sierpnia 2018 roku reprezentuje barwy serbskiego zespołu FK Javor-Matis Ivanjica. W zespole prowadzonym przez Igora Bondzulicia, Serb regularnie występuje w pierwszym zespole, który znajduje się w drugiej części ligowej tabeli. W trakcie obecnych rozgrywek Kuveljic rozegrał 17 spotkań i zanotował 3 bramki oraz 2 asysty.

Zawodnik urodzony w Belgradzie naturalnie występuje na pozycji środkowego pomocnika, ale niejednokrotnie trener przesuwał go nieco bliżej bramki – między innymi na środek obrony. Cechy charakterystyczne? Świetne warunki fizyczne (ponad 190 centymetrów wzrostu) oraz piekielnie mocne uderzenie z dystansu.

Według doniesień „Przeglądu Sportowego” Nikola pojawił się już w Krakowie, a do jutra mają potrwać jego badania. Jeśli zdrowie dopisze, wówczas nic nie stanie na przeszkodzie, aby przyklepać ten transfer, tym razem już definitywny. Jego umowa wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, więc możemy przypuszczać, że Wisła nie zapłaci wygórowanej kwoty.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO