Pomocnik Slavii Praga znalazł się na celowniku Lecha Poznań

Lech Poznań szuka wzmocnień w Czechach? Jak poinformował “Przegląd Sportowy”, klub jest zainteresowany zawodnikiem Slavii Praga, Janem Sykorą.

Lech Poznań jeszcze nie dokonał żadnych wzmocnień w zimowym oknie transferowym. Na razie zakontraktował tylko Alana Czerwińskiego, który trafi do Poznania latem. Nie oznacza to jednak, że “Kolejorz” nie rozgląda się za wzmocnieniami.

Jak podaje “Przegląd Sportowy”, potwierdzając doniesienia czeskich mediów, na celowniku Lecha znalazł się Jan Sykora. 26-letni pomocnik jest zawodnikiem Slavii Praga, aczkolwiek minioną rundę spędził w Jabloncu. W barwach obecnie trzeciego zespołu Fortuna Ligi, zawodnik wystąpił w 18 meczach. Zdobył w nich sześć bramek i zaliczył tyle samo asyst.

Według informacji “PS”, Jablonec próbował przedłużyć wypożyczenie Sykory i podobno nadal klub rozmawia ze Slavią. Do grona zainteresowanych dołączył Lech Poznań, który pragnie pozyskać zawodnika na stałe.

Jan Sykora jest zawodnikiem Slavii od trzech lat, aczkolwiek ostatni rok spędził na wypożyczeniach. Poza tym, pomocnik ma na koncie dziesięć występów w reprezentacji Czech, jednak po raz ostatni zagrał w narodowych barwach w 2018 roku.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO