Piłkarz Realu Madryt trafi do Bayernu?
21.01.2020

Wejście do podstawowej jedenastki Realu Madryt nie jest zadaniem niewykonalnym. Potwierdził to między innymi Fede Valverde, któremu udało się zyskać miano jednego z ulubieńców Zinedine’a Zidane’a. Nie może tego niestety powiedzieć o sobie Alvaro Odriozola. Hiszpan w obecnej chwili jest zaledwie głębokim rezerwowym i trudno się spodziewać, że jego sytuacja ulegnie zmianie. 

„Królewscy” zapłacili półtora roku temu blisko 35 milionów euro Realowi Sociedad, aby dokonać zakupu prawego obrońcy. Mimo to 24-latek do tej pory rozegrał zaledwie 27 spotkań dla stołecznej drużyny, w tym 5 podczas obecnego sezonu. Łącznie aż 17 razy nie znalazł się nawet w kadrze meczowej w trakcie ubiegłej kampanii.

Według COPE Odriozola negocjuje swoje odejście z Realu Madryt i może dołączyć do Sevilli lub Athletiku, które są nim najbardziej zainteresowane. W grę wchodzi jednak tylko wypożyczenie, ponieważ Florentino Perez nie ma zamiaru sprzedawać w miarę młodego piłkarza, który wciąż uchodzi za wielki talent w Hiszpanii.

Sytuacje zawodnika monitoruje także Bayern Monachium. Możemy się jedynie spodziewać, że „Bawarczycy” chętnie porozmawialiby o stałym wykupie, tym bardziej że ich relacja z hiszpańską drużyną od wielu lat jest bardzo dobra. To byłby także dobry ruch dla samego Odriozoli, który raczej przy obecnej dyspozycji Carvajala nie jest w stanie go wygryźć ze składu.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO