Carlitos znalazł nowy klub? Na występy będzie jednak musiał poczekać…
22.01.2020

Carlitos to postać świetnie znana w polskiej piłce, choć najwięcej dobrego zrobił na samym początku swojej kolejnej przygody poza Hiszpanią. Jedna z największych gwiazd ekstraklasy w sezonie 2017/2018 w barwach Wisły Kraków, po przejściu do Legii wyraźnie spuściła z tonu. Potem także nie było kolorowo…

Krótka przygoda Carlitosa ze stołecznym klubem zakończyła się transferem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku września poprzedniego roku. Tam jednak, po dziewięciu meczach i pięciu zdobytych bramkach, postanowiono rozwiązać kontrakt z 29-letnim zawodnikiem. Ruszyły spekulacje, co dalej.

Na pierwszy ogień poszła oczywiście Legia, jednak władze klubu nie były zainteresowane ponownym zakontraktowaniem gracza. Dla Hiszpana była to zła nowina, gdyż zgodnie z obowiązującymi przepisami, w trakcie jednego sezonu nie można reprezentować barw więcej niż dwóch drużyn.

Jak donosi grecki portal “SDNA”, na pozyskanie napastnika zdecydował się… Panathinaikos. Porozumienie między stronami ma już być osiągnięte, a Carlitos w najbliższych miesiącach będzie trenował z szóstą drużyną poprzedniego sezonu greckiej ekstraklasy. Na grę w oficjalnych meczach będzie jednak musiał poczekać do startu kolejnych rozgrywek… Jak myślicie, czy tym razem zagrzeje miejsce na dłużej?

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO