Elia Soriano jeszcze zimą wróci do ekstraklasy?

Elia Soriano po pół roku wróci do ekstraklasy. Jak informuje Tomasz Włodarczyk, rozmowy z zawodnikiem prowadzi Wisła Płock.

Włoski napastnik trafił do Polski w 2017 roku. Trafił wówczas z Wurzburger Kickers do Korony, gdzie spędził dwa lata. Przez ten czas wystąpił 58 meczach, w których zdobył 20 bramek. Szczególnie udany okazał się dla niego sezon 2018/2019. W rozgrywkach ekstraklasy zdobył wówczas czternaście bramek i wszyscy zapomnieli mu nieudane dotychczasowe występy.

Latem napastnik trafił do holenderskiego Venlo. Początki miał udane – zdobył gola w swoim pierwszym meczu w Eredivisie, przeciwko Waalwijk. Potem jednak zaliczył tylko jedno trafienie, mimo że dostał szesnaście szans. Jego pozycja w ostatnim czasie osłabła, dlatego możliwe że już niedługo zmieni otoczenie.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk ze “Sport.pl”, zaawansowane rozmowy z zawodnikiem prowadzi Wisła Płock. Klub poszukuje napastnika po odejściu Ricardinho do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Początkowo mówiło się, że może go zastąpił Airam Cabrera. Wiele jednak wskazuje, że temat upadł.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO