Oficjalnie: Victor Moses zawodnikiem Interu!
23.01.2020

Kolejny transfer w zimowym oknie transferowym przeprowadził Inter. Po zrealizowaniu transakcji związanej z Ashleyem Youngiem, klub ogłosił zakontraktowanie Victora Mosesa. Nigeryjski zawodnik przybył do Mediolanu na zasadzie wypożyczenia. Ekipa z Serie A zagwarantowała sobie opcję wykupu.

Antonio Conte poszukiwał wzmocnień na wahadła w swojej drużynie. Z tego tez powodu, do zespołu przybył Ashley Young, który zapewne będzie występować na lewej flance. Druga strona boiska należeć będzie najprawdopodobniej Do Victora Mosesa, który w czwartek został ogłoszony nowym graczem Interu.

Wybór tego zawodnika przez włoską ekipę nie jest przypadkowy. Moses pracował z Conte podczas pobytu obu panów w Chelsea. Nigeryjczyk razem z tym trenerem świętował mistrzostwo kraju w trakcie sezonu 2016/2017.

Inter w trakcie negocjowania umowy z “The Blues” zagwarantował sobie opcję wykupu po sezonie. Jak na razie Victor będzie przebywać w Mediolanie do końca czerwca tego roku. Definitywny transfer z pewnością będzie zależeć od postawy Nigeryjczyka na włoskich boiskach. Mówi się, że kwota ewentualnego transferu ma wynieść 10 milionów euro.

Na transakcji Mosesa wzmocnienia Interu raczej się nie skończą. Klub intensywnie pracuje nad sprowadzeniem Eriksena. Antonio Conte chce także w składzie jeszcze jednego napastnika. Mówi się o takich graczach jak Giroud czy Llorente.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO