Koniec sezonu. Rewelacja La Liga zerwała więzadła
25.01.2020

Obecny sezon La Liga wciąż stoi pod znakiem takich graczy jak Leo Messi, Karim Benzema, Luis Suarez i wielu innych, którzy przyzwyczaili nas do wysokiej formy. W międzyczasie pojawiło się jednak także kilku innych graczy, które śmiało mogliśmy nazwać wielkimi odkryciami i rewelacjami obecnej kampanii.

Poza oczywistymi przykładami z klubów czołówki, takimi jak Fede Valverde czy Martin Odegaard, swoimi diamentami mogą pochwalić się również ekipy z dolnej części tabeli. Jednym z nich jest Osasuna, w której barwach brylował Chimy Avilla.

Dlaczego piszemy o tym w czasie przeszłym? Niestety potwierdziły się najgorsze obawy po piątkowym meczu “Los Rojillos” z Levante. 25-letni napastnik na początku drugiej połowy doznał kontuzji zerwania więzadeł, można więc niestety zakładać, że w obecnym sezonie nie zobaczymy go już na hiszpańskich boiskach.

Argentyńczyk od początku listopada zdobył w La Liga siedem bramek, łącznie ma ich do tej pory dziewięć. W całej lidze jedynie Messi, Benzema i Luis Suarez mogli popisać się lepszym dorobkiem. To koszmarna wiadomość dla Osasuny, która mimo pozycji w środku tabeli wciąż musi myśleć przede wszystkim o utrzymaniu.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO