Poznaliśmy nowy klub Majeckiego?
26.01.2020

Dziś po południu pojawiły się informacje, że Radosław Majecki odejdzie z Legii Warszawa. Pierwsze tropy wskazywały na Niemcy, konkretnie na Duesseldorf, ale dość szybko te pogłoski zostały zdementowane. Według informacji „Przeglądu Sportowego” nowym klubem 20-latka zostanie Monaco.

Golkiper opuścił zgrupowanie warszawskiego klubu w Turcji i udał się do Monaco. Jutro Polak ma przejść testy medyczne i jeśli zda je pomyślnie, wówczas podpisze 5,5 letni kontrakt i następnie zostanie wypożyczony do końca obecnej kampanii.

Transakcja ma oscylować wokół rekordu ligi, który obecnie należy do SJana Bednarka. Lech sprzedał wówczas defensora za około 6 milionów euro. Czy Majeckiemu uda się przebić tę kwotę? Przez ostatnie lata nasi bramkarzy są raczej w cenie, także jest to bardzo realny scenariusz.

Wygląda więc na to, że Kamil Glik otrzyma polskiego kompana w szatni. Monaco jakiś czas temu interesowało się także Rafałem Gikiewiczem po awansie jego drużyny do Bundesligi. Temat bramkarza Unionu Berlin nadal jest aktualny, więc bardzo możliwe, że latem w Księstwie spotka się aż trzech reprezentantów Polski.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO