Tottenham odpowiada na odejście Eriksena. Oficjalne potwierdzenie transferu!
28.01.2020

Od blisko tygodnia transfer Christiana Eriksena był uważany niemalże niemalże za tajemnice poliszynela. Duńczyk dzisiaj w  końcu oficjalnie został potwierdzony nowym graczem Interu, a na odpowiedź „Spurs” nie musieliśmy długo czekać.

Stołeczna drużyna momentalnie postanowiła ogłosić także zakup Giovaniego Lo Celso. Argentyńczyk latem został wypożyczony  za około 10 milionów funtów wraz z opcją wykupu w okolicach 50 milionów funtów. Jose Mourinho już kilka dni temu potwierdził, że pomocnik zostanie w stolicy Anglii na dłużej.

Po początkowych problemach w Tottenhamie 23-latek z Rosario powoli zaczyna przypominać zawodnika, którego mieliśmy okazje podziwiać w Realu Betis. Imponuje przede wszystkim jego zwinność i zmysł do gry kombinacyjnej, co potwierdza między  innymi statystyka dotycząca fauli. Spośród wszystkich graczy Premier League tylko Jack Grealish był częściej faulowany przez rywali aniżeli reprezentant „Albicelestes”.

To zapewne nie jest ostatnie słowo „Kogutów” podczas obecnego okienka. Ekipa Jose Mourinho bowiem pracuje nad zakontraktowaniem Stevena Bergwijna, a ponadto nadal trwają poszukiwania napastnika. W tej chwili kandydatem numer jeden pozostaje Krzysztof Piątek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO