Oficjalnie: Jarosław Niezgoda zawodnikiem Portland Timbers!
30.01.2020

W końcu. Jarosław Niezgoda został zaprezentowany jako zawodnik Portland Timbers. Piłkarz pomyślnie przeszedł zabieg ablacji serca oraz badania EKG, więc mógł podpisać kontrakt z nowym zespołem.

O transferze Jarosława Niezgody do MLS było głośno od początku roku. Przedstawiciele Portland Timbers już jakiś czas temu dogadali się z Legią i zawodnikiem w sprawie transakcji. Jej koszt wyniósł 3,8 mln dolarów, a napastnik podpisał z klubem trzyletni kontrakt. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy komunikatu.

Jeden z przedstawicieli amerykańskiego zespołu wypowiedział się na temat wzmocnienia – Jarek jest ważnym transferem dla naszego klubu. Wierzymy, że ma wszystkie atrybuty, by osiągnąć sukces w MLS. Jest naturalnym zdobywcą bramek. Ma umiejętność strzelania goli z różnych pozycji. Z niecierpliwością oczekujemy, aż w końcu zobaczymy go na boisku.

Niezgoda w czwartkowy wieczór został zaprezentowany jako nowy gracz Portland Timbers. Tym samym były już gracz Legii dołącza do MLS, gdzie grają tacy gracze jak Adam Buksa czy Przemysław Frankowski.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO