Oficjalnie: Jarosław Niezgoda zawodnikiem Portland Timbers!

30.01.2020

W końcu. Jarosław Niezgoda został zaprezentowany jako zawodnik Portland Timbers. Piłkarz pomyślnie przeszedł zabieg ablacji serca oraz badania EKG, więc mógł podpisać kontrakt z nowym zespołem.

O transferze Jarosława Niezgody do MLS było głośno od początku roku. Przedstawiciele Portland Timbers już jakiś czas temu dogadali się z Legią i zawodnikiem w sprawie transakcji. Jej koszt wyniósł 3,8 mln dolarów, a napastnik podpisał z klubem trzyletni kontrakt. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy komunikatu.

Jeden z przedstawicieli amerykańskiego zespołu wypowiedział się na temat wzmocnienia – Jarek jest ważnym transferem dla naszego klubu. Wierzymy, że ma wszystkie atrybuty, by osiągnąć sukces w MLS. Jest naturalnym zdobywcą bramek. Ma umiejętność strzelania goli z różnych pozycji. Z niecierpliwością oczekujemy, aż w końcu zobaczymy go na boisku.

Niezgoda w czwartkowy wieczór został zaprezentowany jako nowy gracz Portland Timbers. Tym samym były już gracz Legii dołącza do MLS, gdzie grają tacy gracze jak Adam Buksa czy Przemysław Frankowski.