Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów amp futbolu. Kuloodporni Bielsko-Biała poznali rywali!
01.02.2020

Już w maju najlepsze ekipy amp futbolu będą rywalizować w Lidze Mistrzów. Tym razem całe wydarzenie będzie miało miejsce w Polsce, a dokładniej w Bielsku-Białej. To właśnie mistrzom naszego kraju, Kuloodpornym Bielsko-Biała przyznano organizację rozgrywek. W sobotę rozlosowano grupy. Przed zawodnikami Kuloodpornych niełatwe zadanie.

Cała impreza rozpocznie się 22 maja. Mecze będą rozgrywane zarówno na obiektach w Bielsku-Białej (Stadionie Miejskim oraz obiekcie BBOSiR “Na Górce), jak również w Czechowicach-Dziedzicach, stadionie MOSiR. Polska oferta przekonała osoby odpowiedzialne za przyznawanie organizacji turnieju.

W sobotę uczestnicy rozgrywek poznali swoich rywali w grupach. Kuloodporni trafili na trudnych przeciwników. Zmierzą się bowiem z drużyną Dinamo Ałtaj, czyli finalistą poprzedniej edycji LM. Rosjanie przegrali decydujące starcie z tureckim zespołem.

Pozostali przeciwnicy to angielskie Crewe Sharks, a także irlandzkie Shamrock Rovers. Obie ekipy mają bardzo duże aspiracje w kontekście końcowego wyniku na tym turnieju. Naszym przedstawicielom nie pozostaje nic innego, jak walka i wiara we własne umiejętności.

Spotkania w grupie rozegrane zostaną na “pobocznych” obiektach, więc Stadion Miejski w Bielsku-Białej przywita piłkarzy na fazę pucharową.