Urodzinowy hat-trick Neymara. Teraz przyszedł czas na imprezę u siostry?

04.02.2020
Ostatnia aktualizacja 27 czerwca, 2023 o 14:35

Dzień urodzin jest oczywiście niezwykłym czasem dla każdego z nas. Świętowanie nie powinno jednak przeszkadzać nam w codziennych obowiązkach zawodowych, a z takim problemem od kilku lat boryka się Neymar.

Oczywiście kolejny ligowy mecz PSG nijak nie wpłynie na losy mistrzowskiego tytułu. Paryżanie posiadają bezpieczną przewagę, której nie będą w stanie raczej już zmarnować. Mimo to zachowanie piłkarza nie zostało odebrane najlepiej przez Thomasa Tuchela. Niemcowi nie spodobał się fakt, że w niedziele zawodnik zorganizował huczną imprezę po tym jak w ostatnim ligowym meczu miewał kłopoty ze zdrowiem.

Ostatecznie Neymar bez problemów dokończył weekendowe spotkanie, a kłopoty pojawiły się tuż po imprezie. Francuski klub potwierdził, że dziś ich gwiazda nie wystąpi przeciwko Nantes z powodu bólu żeber.

Poddenerwowany Tuchel

Oczywiście nieobecność Neymara raczej nie wpłynie na wynik spotkania, ale Tuchel z pewnością nie czuje się dobrze, gdy w trakcie sezonu dochodzi do takich sytuacji. Już niebawem mistrz Francji stanie bowiem w szranki przeciwko będącej w niesamowitej formie Borussii Dortmund. Niemiecki klub za sprawą dyspozycji Jadona Sancho oraz Erlinga Haalanda mają spore szanse, aby napsuć krwi swoim rywalom.

Wygląda więc na to, że reprezentant Brazylii zaliczył urodzinowego hat-tricka. Za ponad miesiąc urodziny siostry zawodnika i możemy się spodziewać, że także i w pobliżu tej uroczystości napastnik dozna tajemniczej choroby.