Ważne wzmocnienie Lechii. Przyspieszona przeprowadzka Łukasza Zwolińskiego!
07.02.2020

Sytuacja kadrowa Lechii wraz ze startem rundy wiosennej nie wyglądała najlepiej. Kilku ważnych graczy nie będzie reprezentować barw gdańskiej ekipy w drugiej części sezonu. W kontekście pozycji napastnika, Lechia dokonała istotnego wzmocnienia. Łukasz Zwoliński wraca do ekstraklasy kilka miesięcy wcześniej!

O podpisaniu kontraktu z Łukaszem Zwolińskim Lechia poinformowała w poniedziałek 3 lipca. 26-latek miał wzmocnić zespół po zakończonym sezonie. Wszystko za sprawą umowy, która obowiązywała piłkarza z chorwacką ekipą HNK Gorica.

Przełom w sprawie zawodnika nastąpił tuż po oficjalnym komunikacie Lechii. Jak poinformował szkoleniowiec byłej już ekipy Zwolińskiego, obie strony doszły do porozumienia w sprawie przeprowadzki 26-latka już w zimowym oknie.

Ważne wzmocnienie Lechia potwierdziła w piątkowy wieczór. Tym samym kibicom “Lechistów” może nieco poprawić się humor po remisie w wyjazdowym spotkaniu ze Śląskiem. Co prawda goście przed meczem byli skazywani na porażkę, jednakże przebieg rywalizacji sugerował, iż Lechia wywiezie cenne trzy punkty z Wrocławia. Gola na wagę remisu strzelił Michał Chrapek w 93. minucie starcia.