ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 PLN! PEŁNA DOWOLNOŚĆ!
14.02.2020

Kolejny tydzień i kolejne emocje związane ze zmaganiami najlepszych sportowców. W ten weekend w piłce nożnej będziemy mogli zobaczyć mecze w najlepszych ligach świata, w tym polskiej Ekstraklasie! Nie samą piłką jednak człowiek żyje, więc mamy także rozgrywki koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję!

LV BET uruchamia świetną promocję, w której nie ryzykując nic możemy jedynie zyskać! Jest to w pełni ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe. Oznacza to, że nawet w przypadku nietrafienia kuponu, możesz od razu wypłacić swoje środki na konto, bez konieczności obrotu.

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

  1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie LV BET.
  2. W dniach 14.02 – 16.02.2020 należy założyć konto właśnie w LV BET klikając TUTAJ i postawić DOWOLNY kupon (możliwe kupony pre-match i live) do niedzieli 16-go lutego 2020 roku, do godziny 23:59.
  3. Zwrot środków za przegrany zakład odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 50 zł.
  4. Osobom, które zakwalifikowały się do promocji środki zostaną zwrócone na konto główne w dniu 17.02 do godz. 18:00

Sami więc widzicie, że jest to promocja, z której wręcz trzeba skorzystać! Jakiegokolwiek ryzyka nie ma, a możemy tylko powiększyć nasz budżet!

Pełny regulamin promocji:

  1. Gracz, w dniach 14.02 – 16.02, będzie musiał zarejestrować się na stronie LV BET klikając TUTAJ
  2. Zwrot środków za przegrany zakład będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład gracza do stawki 50 zł.
  3. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 50.00 złotych. Kwota zwrotu jest pomniejszona o podatek.
  4. Promocja będzie obowiązywać po postawieniu dowolnego kuponu pre-match bądź live do niedzieli 16-go lutego 2020 roku, do godziny 23:59
  5. W przypadku zwrotu środków za przegrany zakład, gracz będzie mógł je swobodnie wypłacić bez konieczności obrotu.
  6. Osobom które zakwalifikował się do promocji środki za przegrany zakład zostaną zwrócone na konto główne w dniu 17.02 do godz. 18:00