Wisła Kraków – Korona Kielce. Zapowiedź, typy, kursy
21.02.2020
Ostatnia aktualizacja 28 lutego, 2020 o 15:40

Wydawało się, że Wiśle będzie bardzo ciężko o utrzymanie. Tymczasem na klika kolejek przed końcem rundy zasadniczej, drużyna z Krakowa znajduje się już nad strefą spadkową. Tyle samo punktów ma Korona Kielce, więc możemy spodziewać się ciekawego spotkania między drużynami na podobnym poziomie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów. 

Wisła Kraków – Korona Kielce zapowiedź (niedziela, 15:00)

Gospodarze wygrali ostatnie cztery ligowe spotkania i wygrzebali się już ze strefy spadkowej. Teraz przyszedł czas na spotkanie na własnym obiekcie z Koroną Kielce, gdzie wreszcie po raz pierwszy od dłuższego czasu są faworytami. Nie wiemy dokładnie jak będzie im się grało pod presją wyniku, ale Wiślacy są naprawdę dobrze przygotowani do rundy wiosennej i poprzednie dwa spotkania to pokazały. W ataku wygląda to solidnie, a obrona wreszcie przypomina obronę, a dwa czyste konta nie wzięły się z przypadku.

Gości za to można pochwalić tylko i wyłącznie za defensywę. Korona strzeliła w tym sezonie tylko dwanaście goli, ale za to straciła tylko dwa razy tyle. Drużyna z Kielc w ostatnich czterech spotkaniach zaliczyła aż cztery czyste konta i kibice na pewno chcieliby, żeby ta seria trwała jak najdłużej. Wisła jest jednak ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i jestem bardzo ciekawy czy drużynie z Krakowa uda się przebić przez ten mur. Choć obie ekipy nie znajdują się wysoko w tabeli, szykuje nam się naprawdę dobre spotkanie i miejmy nadzieję, że na nudę nie będziemy narzekać.

Wisła Kraków – Korona Kielce przewidywane składy

Wisła Kraków: Buchalik; Szot, Klemenz, Janicki, Sadlok; Basha; Savicević, Żukow; Błaszczykowski, Chuca; Turgeman

Korona Kielce: Kozioł; Spychała, Kovacević, Marquez, Szymusik; Cebula, Radin, Theobalds, Pucko; Forsell, Pacinda

Wisła Kraków – Korona Kielce kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Wisła Kraków. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.85. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Wisła Kraków – Korona Kielce, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.50. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 4.25.

Wisła Kraków – Korona Kielce nasze typy

Gospodarze bardzo dobrze grają w rundzie wiosennej i spodziewam się, że pokonają na własnym obiekcie Koronę Kielce.

Wisła Kraków – Korona Kielce | Typ: Wisła Kraków @ 1.85