Mateusz Borek ma nowego pracodawcę! Zacznie już od marca
25.02.2020

Odszedł Smokowski, odszedł Kołtoń, wszyscy czekali na informację, kiedy (i czy) odejdzie także Borek. Nasz ulubiony wczasowicz z Tajlandii długo budował napięcie, ale w końcu możemy to oficjalnie potwierdzić – dotychczasowy (oraz wciąż oficjalnie aktualny) ekspert i komentator Polsatu znalazł nowe zajęcie.

Jakie? Na ten moment nie stanęło na żadnej innej stacji telewizyjnej, a 46-latek będzie obecny przede wszystkim w Internecie. Poza “Kanałem Sportowym”, którego jest współtwórcą, Mateusz Borek stanie się członkiem załogi… “Przeglądu Sportowego” oraz “Onet Sport”, w których będzie pełnił rolę ambasadora sportu. Na czym konkretnie będzie polegała jego rola? “PS” właśnie przedstawił ogólny zarys.

Co ciekawe, dla Mateusz Borka nie będzie to zupełnie nowe zajęcie, a raczej powrót do przeszłości. Na początku września komentator był jednym z tych, którzy pożegnali się z “Przeglądem”, w którym Borek był wtedy felietonistą.

Być może jest to także mała odpowiedź na zadawane od miesięcy pytanie pt.: “Co dalej z Misją Futbol?” Mateusz Borek, ekspert i mejwen w jednym, być może będzie pełnił także funkcję “twarzy” programu. Jeśli nie Misji Futbol, to podobnego. Jak myślicie, czy oficjalne ogłoszenie definitywnego końca współpracy z Polsatem jest coraz bliżej?