Mecz Salzburg – Eintracht w Lidze Europy został przełożony!

27.02.2020

Kibice zainteresowani spotkaniem Salzburga i Eintrachtu w ramach rewanżu 1/16 finału LE będą musieli na ten mecz trochę poczekać. Obie drużyny nie zmierzą się bowiem w czwartkowy wieczór. Decyzja o przełożeniu potyczki podyktowana jest silnym wiatrem.

W pierwszym starciu tych zespołów po zwycięstwo sięgnęli niemieccy gracze, którzy pewnie pokonali na własnym obiekcie przeciwników 4-1. Gole dla gospodarzy strzelili wtedy Kamada (trzyktornie) oraz Kostic. Honorowe trafienie z rzutu karnego zanotował pod koniec potyczki Hwang Hee-Chan.

Wydaje się zatem, że rewanżowy mecz jest tylko formalnością. Trudno bowiem wyobrazić sobie, by gracze Salzburga odrobili tak dużą stratę. Nawet jeśli, Austriacy rozgrywają drugie spotkanie na własnym obiekcie.

Ostatecznego zwycięzcę dwumeczu nie poznamy w czwartkowy wieczór. Kluby wydały komunikat, w którym poinformowały o przełożeniu spotkania. Wpływ na taką decyzję ma bardzo silny wiatr, który może sięgać nawet 120 km/h. Przy takich warunkach rozgrywanie potyczki nie ma większego sensu.

AKTUALIZACJA 16:20

Mecz odbędzie się w piątek o godzinie 17:00.

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK