Na Słowacji zatrzymano Magdalenę K.
28.02.2020

Jak poinformował portal tvn24.pl Magdalena K., która była poszukiwana listem gończym i czerwoną notą Interpolu została zatrzymana na Słowacji przez tamtejszą policję. 

Przede wszystkim Magdalena K. jest podejrzana o kierowanie grupą przestępczą, która zajmowała się handlem narkotykami. Przez bardzo długi czas policja nie mogła ująć Polki, ale dziś dokonały tego służby słowackie i węgierskie w miejscowości Zvolen na Słowacji.

Zgodnie z informacjami podanymi przez tvn24.pl Magdalena K została zatrzymana, gdy wjechała na teren Słowacji. Kobieta używała wypożyczonego samochodu, a na teren Słowacji dostała się przez węgierską granicę. Policjanci działali błyskawicznie i sprawnie, ponieważ bardzo szybko wybili szyby w samochodzie K. a następnie ją aresztowali. Polka trafiła do aresztu, gdzie będzie oczekiwała na ekstradycję. Co ciekawe podczas zatrzymania z kobietą był nieznajomy mężczyzna.

Przypomnijmy, że Magdalena K. była powiązana z gangiem, który kierował grupą kiboli Cracovii. Kobieta była związana z Mariuszem Z. Jednym z trzech braci, którzy stworzyli gang zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków.

Fot. Facebook Magdalena K.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO