Peszko o krok od nowego klubu. Sensacyjny transfer skrzydłowego
02.03.2020

Podczas zimowego okienka mieliśmy do czynienia z wieloma sensacyjnymi transferami w polskich ligach. Do tego grona najprawdopodobniej dołączy także Sławomir Peszko. Skrzydłowy już niebawem ma bowiem zostać zawodnikiem Widzewa Łódź.

Były reprezentant Polski pojawił się wczoraj na meczu Widzewa z Olimpią Elbląg. Zdjęcia dość szybko obiegły media społecznościowe, a internauci momentalnie połączyli kropki. Informacje potwierdził także „Przegląd Sportowy”, który poinformował, że Peszko oraz jego menedżer negocjowali warunki indywidualnego kontraktu z włodarzami łódzkiego klubu.

Cała sprawa ma zostać domknięta już dziś. Władze Widzewa już rok temu kontaktowali się z Peszką, ale wówczas skrzydłowy wybrał propozycję wypożyczenia od Wisły Kraków. Ostatecznie obie strony doszły jednak do porozumienia, lecz dopiero rok później.

Widzew obecnie prowadzi w ligowej tabeli drugiej ligi, mając w zanadrzu dwa punkty przewagi nad Górnikiem Łęczna. Awans wydaje się zatem bardzo prawdopodobny, a transfer Peszki ma pomóc przypieczętować ten wynik. Już za niecały tydzień zespół z Łodzi rozegra mecz z Górnikiem, a jest wielce prawdopodobne, że wystąpi w nim właśnie 44-krotny reprezentant Polski.

Z pewnością będzie wiązało się to ze sporym wynagrodzeniem dla Peszki. Zespół Marcina Kaczmarka zatrudniając między innymi Marcina Robaka udowodnił, że stać ich na takie „gwiazdy”, co ma raz na dobre wyprowadzić drużynę z drugiej ligi.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO