Alisson z kontuzją. Opuści ligową potyczkę!
06.03.2020

W rywalizacji z Bournemouth, Liverpool musi radzić sobie bez Alissona między słupkami. Bramkarz “The Reds” przed starciem z Chelsea nabawił się niegroźnego urazu. Problemy zdrowotne są jednak dla Brazylijczyka na tyle uciążliwe, iż w ten weekend zastąpi golkipera Adrian. Pozostaje pytanie, co z rewanżowym starciem z Atletico w Lidze Mistrzów.

Bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie Alisson. 27-latek opuścił kilka pierwszych spotkań Premier League z powodu kontuzji. Po powrocie na murawę, zawodnik spisywał się bez zarzutów. Potwierdzają to oczywiście statystyki. Bramkarz rozegrał 20 meczów, w których puścił zaledwie 11 bramek, zachowując czyste konto w dwunastu spotkaniach.

Z pewnością cały zespół liczy na Brazylijczyka w rewanżowym starciu z Atletico. Nie wiadomo jednak, czy Alisson będzie gotowy na to starcie. W sobotniej potyczce z Bournemouth 27-latek nie może wystąpić z powodu kontuzji.

Informację na konferencji prasowej potwierdzi Juergen Klopp – Niestety, Alisson nie może zagrać. Odczuwał ból przed meczem Chelsea. Wydawało nam się, że nic mu nie jest, gdyż był to mały uraz. Po przeprowadzeniu badań, znaleziono pewien problem, dlatego nie wystąpi. Zobaczymy, jak będzie to wyglądać w następnym tygodniu.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO