PSG z kolejnym wielkim transferem? Klub z Paryża może wydać 100 milionów na pomocnika!
08.03.2020

Cały czas, PSG nie zrealizowało głównego celu. Mowa oczywiście o triumfie w Lidze Mistrzów. Podczas tegorocznej edycji o zwycięstwo w LM nie będzie łatwo. Zespół z Paryża musi odrabiać straty z pierwszego meczu przeciwko BVB. Według włoskim mediów, mistrz Francji już planuje transfery na letnie okno. Do stolicy kraju może trafić Sergej Milinkovic-Savic.

O pomocniku Lazio było bardzo głośno w trakcie okna transferowego w 2018 roku. Serb miał za sobą genialny sezon w Serie A. Podczas kampanii 2017/2018, Sergej zdobył 12 goli oraz zaliczył 3 asysty. Nic dziwnego, że zawodnika łączono m.in. z przeprowadzką do Manchesteru United.

Żadna transakcja nie doszła jednak do skutku, więc Milinkovic-Savic rozpoczął kolejne rozgrywki dla ekipy z Rzymu. Sezon 2018/2019 nie był już tak udany. Zaledwie pięć goli i trzy asysty w lidze włoskiej nie robiły wielkiego wrażenia.

Serb poprawił nieco swoją grę w trwającej kampanii. 25-latek ma już na swoim koncie w Serie A 4 bramki i pięć ostatnich podań do partnerów z drużyny. Dzięki temu, ponownie nazwisko gracza Lazio pojawia się w mediach.

Według informacji La Gazzetta dello Sport zarząd Lazio będzie skłonny sprzedać swojego pomocnika, gdy na stole pojawi się oferta rzędu 100 milionów euro. Co ciekawe, takie wymagania rzekomo jest skłonne spełnić PSG, które poszukuje wzmocnienia środka pola.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO