PSG – BVB bez udziału kibiców. W kolejce czekają już następne spotkania
09.03.2020

Poniekąd mogliśmy się spodziewać, że koronawirus wpłynie także na rozgrywki Ligi Mistrzów. Przededniu spotkania PSG z Borussią Dortmund nasze wątpliwości zostały rozwiane i starcie o awans do fazy ćwierćfinału Champions League zostanie rozegrane bez udziału kibiców.

Z pewnością to niekorzystna wiadomość dla francuskiego klubu, który może czuć się niekorzystnie po tym jak w pierwszym spotkaniu ekipa z Signal Iduna Park mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. Sytuacja jednak jest dramatyczna, a odwołane spotkanie ligowe Paryżan mogło nam podpowiedzieć, że właśnie taka decyzja zostanie podjęta.

W kolejce Lipsk oraz Barcelona

Co z innymi meczami fazy pucharowej? W Niemczech środowe derby pomiędzy Gladbach a Kolonią, a także sobotnie starcie Borussii z Schalke odbędzie się przy pustych trybunach. Niemiecki minister zdrowia jest przekonany, że wydarzenia masowe powyżej 1000 widzów powinny zostać rozegrane bez kibiców. Wygląda więc na to, że zagrożony jest także mecz Lipska z Tottenhamem, który odbędzie się w nadchodzącą środę.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dziś lub jutro także dojdzie do spotkania katalońskich władz z Barceloną w sprawie potencjalnego rozegrania meczu z Napoli przy pustych trybunach. Na 90% zostanie zatwierdzona decyzja o rozegraniu tego starcia bez udziału publiczności.

– W tej chwili to tylko myśl, żadna decyzja nie została podjęta. Musimy porozmawiać o tym z klubem. Zdrowy rozsądek mów nam, że ten mecz należy zagrać bez kibiców – stwierdził minister sportu Katalonii Gerard Figueras.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO