Ciąg dalszy zmian w GKS-ie Tychy. Odszedł doświadczony obrońca

Kolejna niespodziewana zmiana w Tychach. Najpierw klub pożegnał się z Ryszardem Tarasiewiczem, a teraz odszedł doświadczony obrońca, Marcin Kowalczyk.

W ubiegły weekend GKS Tychy przegrał z Chrobrym Głogów 1:5. Choć dla zespołu była to pierwsza porażka od października, zarząd zdecydował się rozstać z Ryszardem Tarasiewiczem. Jego miejsce zajął Ryszard Komornicki, dotychczasowy dyrektor sportowy klubu. Na tym jednak nie koniec zmian.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Marcin Kowalczyk występował w Tychach od lipca 2018 roku. Do końca października był podstawowym piłkarzem zespołu, z czasem jednak stracił miejsce w składzie. W tym sezonie zanotował 15 występów. Ostatni z nich miał miejsce w ubiegłą sobotę. Za występ przeciwko Chrobremu otrzymał wiele słów krytyki.

Jak się okazuje, Marcin Kowalczyk już nie wystąpi w barwach GKS-u. Kontrakt z 34-letnim obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron.

Czy zespół z Tychów czekają kolejne zmiany? W tej chwili GKS zajmuje 8. miejsce w lidze i traci trzy punkty do miejsc barażowych. Pole manewru Ryszarda Komornickiego wydaje się jednak ograniczone, gdyż okno transferowe w Polsce zakończyło się tydzień temu. Kto wie, może jednak odpowiednia motywacja zespołu sprawi, że zespół jeszcze włączy się do walki o awans.

Fot. YouTube/GKS Tychy

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO