Floyd Mayweather kupi klub z Premier League?
09.03.2020

Coraz częściej światowej gwiazdy sportu czy rozrywki spoglądają na futbol. Kilka znanych osób próbuje nawet wkroczyć do środowiska piłki nożnej. Niewykluczone, że w przyszłości właścicielem klubu zostanie Floyd Mayweather. Znany bokser nie krył zainteresowania drużyną Newcastle. 

Od kilku miesięcy regularnie w mediach pojawiają się informacje o możliwym nowym właścicielu zespołu “Srok”. Początkowo sugerowano, iż to arabscy szejkowie, a dokładniej rodzina właściciela Manchesteru City przejmie stery klubu. Później pojawiały się inne nazwiska, nie tylko związane z Bliskim Wschodem.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Kandydatem do kupna ekipy z Premier League stał się Floyd Mayweather. Bokser otwarcie wypowiedział się na temat tej drużyny – W Stanach Zjednoczonych nazywamy tę dyscyplinę soccerem. Newcastle to jednak klub piłkarski, dodatkowo niesamowity drużyna. Jeśli ludzie będą chcieli, bym kupił ten zespół, to niech dadzą znać.

Mayweather niejednokrotnie zasłynął z odważnych deklaracji, które nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Nie wiadomo zatem, czy słowa znanego boksera można traktować poważnie. Nie da się jednak ukryć, iż obecny właściciel Newcastle – Mike Ashley wyrażał chęć sprzedaży. Wydaje się zatem, iż w tym wypadku wszystko zależy od pieniędzy.

Fot. YouTube/ESPN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO