Mecz reprezentacji Polski bez udziału kibiców?!
09.03.2020

Koronawirus powoli sieje spustoszenie także na naszych boiskach. Po doniesieniach na temat zamknięcia stadionu podczas meczu Lecha z Legii, przyszedł czas na spotkanie narodowej reprezentacji. Wszystko bowiem wskazuje na to, że potyczka Polski z Finlandią we Wrocławiu odbędzie się bez udziału kibiców.

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki zaapelował do organizatorów imprez masowych o ich odwołanie. Na terenie całego kraju stwierdzono już 17 przypadków koronawirusa, a tylko we Wrocławiu zakażone są trzy osoby. W całym województwie dolnośląskim kwarantanną lub izolacją objęto 302 osoby. Jarosław Obremski, wojewoda dolnośląski oświadczył, że od wtorku na Dolnym Śląsku odwołane zostaną wszelkie imprezy masowe powyżej 1000 widzów. Inaczej to działa w przypadku wydarzeń sportowych.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

– Jestem po rozmowie z wiceprezesem PZPN-u dotyczącej meczów piłkarskich. Z mojej strony rekomendacja jest prosta, rozgrywki powinny się odbywać bez udziału kibiców. Aby kalendarz ligi się nie wywrócił, jeżeli poszczególne federacje podejmą taką decyzje mecze przy pustej widowni będą mogły się odbywać – oświadczył wojewoda.

Decyzja należy zatem do PZPN. W dzisiejszym wywiadzie z portalem Onet Zbigniew Boniek zachowywał względny spokój, ale sytuacja rozwija się w ekstremalnym tempie. Wszystko na to wskazuje, że kibice, którzy kupili bilety na mecz otrzymają zwrot pieniędzy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO