Canizares dogryza hiszpańskim gigantom. “Kiedy oglądasz ich mecze…”
10.03.2020

W La Liga pozycja lidera to niemalże gorący ziemniak. Real Madryt po porażce z Realem Betis i zwycięstwie Barcelony, po raz czwarty w tym sezonie spadł ze szczytu ligowej tabeli. Głównie dlatego batalia o mistrzostwo Hiszpanii nadal pozostaje nierozstrzygnięta i trudno na dziś stwierdzić, kto w maju będzie cieszył się z tego tytułu.

„Los Blancos” pomimo zaledwie trzech przegranych spotkań w tym sezonie posiadają nadal dwa punkty straty do swoich odwiecznych rywali. Oba zespoły grają falami –potrafią zadziwić, tak jak Real w El Clasico, by za kilka dni totalnie wyglądać inaczej. Nic zatem dziwnego, że postronni kibice powoli zaczynają wytykać brak konsekwencji. Jedna z takich osób jest Santiago Canizares.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

– Kto zostanie mistrzem? To zależy od tego, kogo oglądasz. Gdy oglądasz mecz Barcelony, to myślisz, że Real Madryt będzie mistrzem. Gdy jednak oglądasz mecz Realu, to myślisz wprost przeciwnie – stwierdził były bramkarz między innymi Valencii.

Teoretycznie na papierze obie ekipy są w podobnej sytuacji i mają do rozegrania trzy lub cztery trudne spotkania. Real może minimalnie być w lepszym położeniu ze względu na więcej potyczek na własnym stadionie. Jednak do tej pory podopieczni Zidane’a na Santiago Bernabeu także potrafili zaliczać wpadki, więc widzimy, że na dłuższym dystansie nie ma to większego znaczenia.

Źródło: Marca.com

Kto ostatecznie zostanie mistrzem przekonamy się zapewne w trakcie ostatnich kolejek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO