Cracovia wstrzymuje sprzedaż biletów
10.03.2020

To dziś mają zapaść najważniejsze decyzje w sprawie dalszej przyszłości rozgrywek ligowych w Polsce. Premier Mateusz Morawiecki jasno dał do zrozumienia, że wszystkie imprezy masowe powinny zostać odwołane lub przeprowadzone bez udziału kibiców. Pierwsze ruchy klubów z ekstraklasy wskazują, że ten proces powoli zaczyna wchodzić w życie.

Do tej pory media informowały o możliwości rozegrania meczu Lecha z Legii, a także spotkania reprezentacji Polski z Finlandią bez udziału kibiców. Jako pierwsza zareagować postanowiła Cracovia, która wstrzymała sprzedaż biletów na niedzielny mecz 27. Kolejki ekstraklasy z z Jagiellonią Białystok.

– Dystrybucja zostaje zawieszona do momentu wyjaśnienia przez odpowiednie organy, czy w niedzielę na stadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 będzie możliwe przeprowadzenie imprezy masowej z udziałem widowni. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, Główny Inspektor Sanitarny zarekomendował odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób w pomieszczaniach zamkniętych. W chwili obecnej trwają ustalenia, czy najbliższe mecze PKO BP Ekstraklasy powinny odbywać się z udziałem widzów. Rozmowy podyktowane są troską o zdrowie uczestników imprez masowych – czytamy w oświadczeniu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Póki co nie jest to ostateczna decyzja i możemy się spodziewać, że Cracovia czeka na decyzję rządu bądź wojewody małopolskiego. Czy za przykładem zespołu z Krakowa podążą zatem nowe kluby? Wiele na to wskazuje.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO