Właściciel dwóch klubów zakażony koronawirusem. Szykuje się masowa kwarantanna?
10.03.2020

Koronawirus traktowany w odpowiedni sposób nie jest powodem do paniki czy zbiorowej sensacji. Mimo wszystko pojawiające się wciąż kolejne informacje należy respektować, śledzić i w miarę możliwości wyciągać wnioski. Tym razem mamy nowiny, które także mogą mieć duże znaczenie w obliczu tego, co w ostatnich dniach i godzinach postanawiają władze.

O zakażeniu koronawirusem poinformowała najbardziej znana jak dotąd postać ze świata piłki, właściciel Olympiakosu Pireus oraz Nottingham Forest, czyli Evangelos Marinakis. 52-latek jest w dobrym stanie i jego zdrowiu nic nie zaraża, jednak postanowił podzielić się tą informacją z innymi.

View this post on Instagram

#Marinakis #HealthStatement #Message

A post shared by Evangelos Marinakis (@evangelos.marinakis) on

– Koronawirus “odwiedził” i mnie. Czuję się zobowiązany, by poinformować o tym opinię publiczną. Czuję się dobrze. Podejmuję i przestrzegam wszelkich niezbędnych środków i zaleceń lekarzy. Radzę wszystkim, aby robili to samo i życzę im szybkiego powrotu do zdrowia – przekazał Grek.

Marinakis jeszcze w miniony weekend był na meczu swojej angielskiej drużyny, robił sobie nawet zdjęcia z kibicami. Jak można się domyślać, witał się także ze sztabem czy też z zawodnikami.

Naprawdę wiele wskazuje na to, że niedługo całe drużyny – mimo niemal braku zagrożenia życia, o czym wciąż przypominamy – będą zmuszone poddać się kwarantannie. Zbombardowanie kolejnych po Serie A rozgrywek wydaje się kwestią nie tyle tygodni, co dni.


Więcej najnowszych informacji o koronawirusie w świecie piłki nożnej znajdziecie na naszej stronie, w wątku Koronawirus News.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO