Artur Sobiech bohaterem swojej drużyny. Co za końcówka!

10.03.2020

Artur Sobiech rozegrał najlepsze spotkanie od czasu transferu do Turcji. W meczu ligowym z Erzurumsporem, polski napastnik zdobył dwie bramki.

Artur Sobiech trafił do Fatih Karagumruk podczas zimowego okna transferowego. Podczas swojego pierwszego występu w drugiej klasie rozgrywkowej Turcji doznał kontuzji, która wyłączyła go z gry na trzy tygodnie. Od czasu powrotu były piłkarz Lechii występuje jednak regularnie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W minionej kolejce Fatih Karagumruk pokonał 3:1 Erzurumspor. Zespół Polaka przez dłuższy czas przegrywał, po bramce Omera Sismanoglu w 44. minucie. Kluczowy dla losów spotkania okazał się jednak ostatni kwadrans. Najpierw Artur Sobiech wyrównał w 78. minucie, a następnie ustalił wynik spotkania w 83. minucie.

29-latek w tej chwili ma na koncie osiem występów w Fatih Karagumruk, w których zanotował trzy bramki i asystę.

Podopieczni Omera Erdogana zajmują 5. miejsce w tureckiej 1.Lig. Obecna pozycja zespołu pozwala w tej chwili na grę w barażach o najwyższą ligę.

Fot. Fatih Karagumruk