Roma nie poleci do Hiszpanii na mecz Ligi Europy!
11.03.2020

Koronawirus zaczyna paraliżować wszystkie rozgrywki. Jakiś czas temu pojawiła się informacja z obozu Getafe na temat niechęci podróży drużyny do Włoch. Roma z kolei nie może przylecieć do Hiszpanii, gdyż samolot ekipy z Rzymu nie otrzymał pozwolenia. Z tego też powodu, zespół z Serie A nie zjawi się w Sewilli. 

Na czwartek zaplanowano szesnaście spotkań Ligi Europy. Na ten moment dwa mecze na 99% się nie odbędą. Mowa o potyczce Interu z Getafe oraz Sevilli z Romą. Prezes Getafe już we wtorkowy wieczór oznajmił, iż nie będzie ryzykować zdrowiem zawodników, dlatego jego drużyna nie zjawi się w Mediolanie. Opcja zmiany lokalizacji w błyskawicznym tempie wydaje się niemożliwa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Odwrotna sytuacja wystąpiła w kontekście rywalizacji Sevilli z Romą. Rzymska ekipa nie otrzymała pozwolenia od władz lokalnych na przyjazd do miasta.

Wkrótce UEFA powinna przedstawić więcej szczegółów na temat zaistniałej sytuacji. Zapewne podjęta zostanie próba przełożenia spotkania lub rozegrania potyczki na innym terenie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, iż dalsze próby ratowania zmagań w LE mijają się z celem. Czas podjąć poważną decyzję.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO