Piłkarz Sampdorii zarażony koronawirusem!
12.03.2020

W środowy wieczór pojawiła się informacja dotycząca Daniele Ruganiego. U zawodnika Juventusu wykryto koronawirusa. Drugim zakażonym piłkarzem z Serie A jest Manolo Gabbiadini. Napastnik Sampdorii czuje się dobrze.

Trudna sytuacja we Włoszech zmusiła zawieszenie rozgrywek do początku kwietnia. Trudno było spodziewać się innej decyzji, gdyż ryzyko zarażenia zawodników było bardzo duże. W środowy wieczór Juventus za pośrednictwem swoim mediów poinformował, iż u Daniele Ruganiego wykryto koronawirusa.

Drugim graczem z Serie A, który musi zmagać się z koronawirusem jest Manolo Gabbiadini. W czwartkowe popołudnie pojawiła się informacja na temat aktualnego stanu zdrowia kolegi z drużyny Linetty’ego i Bereszyńskiego.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Napastnik zakomunikował w mediach, iż czuje się dobrze – Testy na koronawirusa okazał się pozytywny. Chciałbym wszystkim podziękować za słowa, które do mnie dotarły. Otrzymuje mnóstwo wiadomości. Zaznaczam, że czuję się dobrze. Dostosowuję się oczywiście do reguł i zostaję w domu.

W czwartek, kilka godzin przed informacją na temat stanu zdrowia Gabbiadiniego, Sampdoria odwołała treningi. Z pewnością jest to pokłosie zaistniałej sytuacji.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO