Zgrupowanie reprezentacji Polski odwołane!
13.03.2020

Pod koniec marca, reprezentacja Polski miała przejść jedne z ostatnich testów przed zbliżającym się Euro 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka nie spotkają się jednak na zgrupowaniu. Decyzja wywołana jest oczywiście ostatnimi wydarzeniami na świecie.

Najlepsze ligi zawieszają rozgrywki, a wiele dyscyplin sportowych odwołuje imprezy. Przy tej skali zagrożenia związanej z koronawirusem, rozgrywanie spotkań towarzyskich “Biało-Czerwonych” mijało się z celem.

Choć sprawa wydawała się oczywista, to nadal PZPN nie przekazał ostatecznej decyzji w kwestii odwołania meczów. Komunikatu ze strony związku nie mamy, jednakże według informacji Krzysztofa Stanowskiego, zgrupowanie reprezentacji zostało odwołane.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Pod względem logistycznym, organizacja przygotowań do spotkań towarzyskich wydawała się mało możliwa. Piłkarze rozproszeni po Europie musieli zjawić się w jednym miejscu. Przy ograniczeniu podróży, zgrupowanie na mecze takiej rangi nie miało sensu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO