Oficjalnie: Adam Chrzanowski podpisał kontrakt z włoskim klubem

Choć zarówno we Włoszech, jak i w Polsce rozgrywki zostały zawieszone, na linii doszło do przyszłego transferu. Adam Chrzanowski, który obecnie występuje w Miedzi Legnica, od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Pordenone.

20-latek w styczniu trafił do Legnicy na zasadzie wypożyczenia z Lechii Gdańsk. W barwach Miedzi wystąpił w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej, przeciwko Zagłębiu Sosnowiec i Chojniczance. Wcześniej w Lechii był jedynie rezerwowym i w obecnym sezonie zagrał w dwóch meczach ekstraklasy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Już wiadomo, że Chrzanowski po zakończeniu wypożyczenia nie wróci do Gdańska. 20-latek podpisał już umowę z Pordenone, do którego trafi po wygaśnięciu obecnej umowy.

Dla byłego reprezentanta Polsku U-20 będzie to powrót na Półwysep Apeniński. Adam Chrzanowski występował we Włoszech w sezonie 2016/2017. W zespole Fiorentiny U-19 był podstawowym piłkarzem i zanotował 26 występów, aczkolwiek nie został tam na dłużej.

Nowy klub 20-latka występuje na zapleczu Serie A. Co więcej, w obecnych rozgrywkach radzi sobie całkiem dobrze, zajmując 4. miejsce w lidze, które pozwala na udział w barażach o najwyższą klasę.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO